Blog

Blog (4)

Onlineotoparca.net sitesi günden güne büyüyen ve kendisini hızlı bir şekilde gerçekleştiren,  içerisinde binlerce oto yedek parça ürünü barındıran online satış platformudur.

Nitro Group güvencesi altında kurulan bu platformda yüzlerce, hatta binlerce araç yedek parça ve çeşitli araç ekipmanlarına ulaşmanız hatta elinizde kalan, deponuzda bekleyen bu ürünleri yorulmadan satışa sunmanız mümkündür.

Yapmanız gereken sadece ürüne ait birkaç görsel ile web sitesine üye olup ilan vermektir.

Piyasada oldukça fazla satışa sunulan yedek parça ve araç ekipmanlarında yüksek maliyetler ve kalitesiz ya da bozuk ürünler oldukça fazladır.

Nitro Group iş birliğinde kurulan onlineotoparca.net web sitesi Android ve AppStore uygulamalarıyla birlikte hem işinizi kolaylaştırır, hem de sizlere güven garantisi sunmaktadır.

Kısa bir süre içerisinde depolarınızı boşaltabilir veya ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.


Ayrıca Uygulama satıştan ve ye ilan paylaşımından herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Onlineotoparca.net Android Uygulaması

Onlineotoparca.net IOS Uygulaması

Pazartesi, 12 Kasım 2018 21:00

İlan Nasıl Eklendir ?

Yazan

İlan Nasıl Eklenir ?

Onlineotoparça.net’de İlan vermek için, üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada bulunan parça satmak istiyorum bölümündeki " Sat " butonuna tıklamanız veya fare imlecinizi üst menüdeki bana özel yazısının üstüne getirdikten sonra açılan menüden " İlan Ekle " yazısına tıklamanız yeterlidir, ayrıca buraya tıklayarak ilan ekleme sayfasına giriş yapabilirsiniz.

İlanları eklerken sizden istenen bilgilerin eksiksiz bir şekilde yazılması gerekmektedir, eğer ilanınızda eksik veya yanlış girilmiş bölümler bulunduğu tespit edilirse ilan sahibi ilanını düzenlemesi için uyarılmaktadır, ilan sahibi uyarıldığı halde ilanını düzeltmezse ilanı yayından kaldırılmaktadır.İlan eklerken aşağıdaki durumlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

- Fiyat bilgisi hatalı, şüpheli veya eksik girilmemelidir.

- Ad-soyad bilgisi hatalı,eksik veya yanlış girilmemesi ve ilanınızda gerçek kimliğinizin olması gerekmektedir.

- İlanda kullanılan fotoğrafların ürünle ilişkili olmaması ya da uygunsuz (Pornografik görüntü, siyasi veya dini mesaj, hakaret, kişilik haklarına müdahale vs.) öğeler içermemelidir.

- Tekrarlı ( birden fazla ) aynı ilan olmamalıdır.

- İlanınızda hatalı-eksik iletişim bilgisi olmamalıdır.

İlanınızda belirttiğiniz marka veya model bilgisi ile ilan içeriği farklı olmamalıdır.

İlan Eklemek Ücretli Midir ?

Onlineotoparca.net'de ilan vermek için üye olmanız gerekmektedir.Eğer üye değilseniz buraya tıkladıktan sonra çıkan sayfadaki formu doldurup kayıt butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz.Kayıt olduktan sonra mail hesabınıza gelen doğrulama linkine tıklayarak hesabınızı aktif etmeniz gerekmektedir.

İlanımı Nasıl Siler veya Düzenlerim ?

İlanınızı silmek için fare imlecinizi sayfanın üst tarafta bulunan " Bana Özel " yazısının üstüne getirdiğinizde açılan menüden İlanlarım'a tıklayıp açılan sayfada hangi ilanınızı silmek istiyorsanız ilanınızın yanında bulunan çarpı işaretine  basarak ilanınızı silebilirsiniz.İlanınızı düzenlemek için ise aynı sayfada bulunan düzenlemek istediğiniz ilanınızın yanında bulunan  işaretine tıklayarak ilanınızı düzenleyebilirsiniz

Online yedek parça ile alışveriş

Yedek parça satışlarını kolaylaştırmak amaçlı geliştirilen onlineotoparca.net artık app de sizlerle..

Son yıllarda dünyada internetten alışveriş fazlaca yaygınlaşmaya başladı hızlı kaliteli güvenilir alışveriş yapmak isteyen kullanıcıların imdadına yetişen internetten alışveriş artık yedek parçada da güvenilir bir şekilde sizlerle..

Onlineotoparca.net sitesi üzerinden Otomobil ve yedek parça sektörü ile satışlarınızı ve kazançlarını daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlar.

Onlineotoparca.net sadece otomobil sektörünü ve yedek parçayı kaplamaktadır siz kullanıcılarımıza güvenilir ve hızlı alışveriş imkanı sağlar Satış yapmanın da satın alma işlerindede güvenilir olup alışverişi kesinlikle kolaylaştıran bir uygulamadır…

Alışverişte hız güven kalite arayanları buraya bekleriz….
www.onlineotoparca.net

Yedek parçalarda hizmet verenlerin ve son kullanıcıların kullanabileceği Onlineotoparca.net android uygulaması da yayınlandı.

Kullanıcıların güvenli bir şekilde ellerinde olan veya satışı yapılmayan yedek parçaların satışlarını hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmesi için üretilen bir uygulamadır. Dünya üzerinde internetten alışveriş son yıllar içerisinde oldukça yaygınlaşmıştır. Onlineotoparca.net sitesi üzerinden Otomobil ve yedek parça sektörü ile satışlarınızı ve kazançlarını daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlar.

Onlineotoparca.net uygulaması tamamen otomobil sektörü yedek parça alanında faaliyet göstermektedir. Diğer platformlar ile kıyaslandığı taktirde onlineotoparca.net kendini oldukça geliştirmiştir. Onlineotoparca.net uygulaması sizlere kolay ve güvenilir bir alışveriş imkanı sunar. Satış yapmanın da dışında işinize yarayan cihazları uygun fiyatı ile birlikte satın alabilirsiniz.

Keyifli Alışverişler Dileriz..

Google Play Store’dan onlineotoparca programına ulaşmak için lütfen tıklayınız.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sailteknoloji.onlineotoparca

Online Oto Parça

Online Oto Parça, isteyen herkesin kayıt olup, her marka ve model için ilan açabildiği ve içerisinde binlerce yedek parçayı barındıran ücretsiz bir platformdur. Bu platformda oto parça ilanlarına gözatabilir, ilan sahipleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

App Store'dan indirin